EHDA Eğitim Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş  İletişim / Bilgi Edinme  |   EHDA Haberler  |  Basında EHDA 

  EHDA Hakkında
   Tarihçemiz
   Kurumsal
   Yönetim
   Ortaklar
   Yönetim Kurulları
   Genel Kurullar
   Ana Sözleşme
  Basında EHDA
   Fotoğraflar
   Basında Biz
  Eğitim Kurumlarımız
  Özel Neva Altınçocuk Anaokulu
  Özel Neva İlköğretim Okulu
  Özel Kerime Hatun Lisesi
  Özel Marifet Anadolu Sağlık Meslek Lisesi
  İletişim Bilgilerimiz
Tel : 0 (264) 300 1001-02-03
Faks : 0 (264) 300 1004
Adres
Yeşiltepe Mah. 8007. Sok. No:3 Erenler Sakarya
İletişim Formu

EHDA EĞİTİM SAĞLIK HİZMETLERİ VE TİC. A.Ş.

 

TARİHÇESİ

 

Şirketimiz 1993 yılında (Türk Ticaret Siciline tescil tarihi: 03 KASIM 1993 ). Kuruluştaki esas gaye ve hedef, Şirketin ünvanından da anlaşılacağı gibi eğitim ve sağlık gibi iki temel sahada hizmet sunmak, memleket ve milletimizin geleceğine katkı sağlamak idi. Özel öğretime olan ilginin, Eğitim sisteminin geneli içindeki yetersizliği ve millet ve memleket geleceğinin ve her şeyimizin sahibi olan genç nesillerimizin eğitim ve öğretimlerindeki  önem ve aciliyet dikkate alınarak öncelik EĞİTİME verildi.

 

Bu maksatla ilk hizmet yatırımı olarak ÖZEL NEVA İLKÖĞRETİM OKULU, ÖZEL KERİME HATUN LİSESİ VE ÖZEL MEFKÛRE DERSANELERİ gündeme alındı ve 1995-1996 öğretim yılında her üçü de eğitim öğretim faaliyetine başladı.


İlk yıllar itibariyle OKUL hizmetlerini Yeşiltepe/Erenler/SAKARYA adresindeki kendi mülkü olan binasında, DERSHANE hizmetlerini de Sakarya’nın merkezindeki muhtelif kiralık binalarda yaptı. 1999 depreminde kendi mülkü ve kiralık binaları hasar görmemesine rağmen, yaşanan hadisenin büyüklüğü sebebiyle okul hizmetlerini bir yıl süreyle ÇADIRLARDA, Dersane hizmetlerini de uzun yıllar kiraladığı arsa üzerine inşa ettirdiği PREFABRİKE binasında sürdürdü.

 

2003 yılında şu anda MEFKÛRE Dersanesi Merkez şubelerinin üzerinde hizmet sunduğu arsaları ve ALTINOVA KAMPÜS arsasını satın aldı. 2004 yılında, 2005 yılında ALTINÇOCUK ANAOKULU binasını, 2006 yılında ALTIN YÜZME HAVUZUNU, 2007 yılında MEFKÛRE İlköğretim Merkez Şube binasını, 2010 yılında da ÖZEL NEVA İLKÖĞRETİM Okulu binasını inşa ettirerek Sakarya Merkezdeki tüm eğitim öğretim hizmetlerini kendi binalarında sunma imkanına kavuştu.


2011 yılında dersane işletmeciliğinden çekilme kararı alan şirketimiz MEFKÜRE DERSANELERİ işletmeciliğini devretmiştir. Aynı yıl ÖZEL MARİFET ANADOLU SAĞLIK MESLEK LİSESİ açılarak eğitim - öğretim faaliyetine başladı.


2015 yılı itibari ile ÖZEL KERİME HATUN LİSESİ, merkez binaya taşınarak kuruluş ve hizmet amacına uygun olarak ÖZEL KERİME HATUN ANADOLU KIZ LİSESİ olarak hizmete devam etmektedir.

 

 

 

 
   Önemli Duyurular
ÖĞRENCİMİZ WUSHU TÜRKİYE ŞAMPİYONU!

Türkiye Yıldızlar Sanda ve Taolu Wushu Şampiyonası Antalya ilinde 4-14 Şubat 2018 tarihlerinde yapıldı. Özel Neva Ortaokulu Öğrencimiz Melih Uras, Taichi dalında TÜRKİYE BİRİNCİSİ, Taichi Kılıç dalında TÜRKİYE BİRİNCİSİ, Dülyen dalında TÜRKİYE İKİNCİSİ olarak bizlere büyük bir sevinç ve gurur yaşattı. Öğrencimizi ve antrenörünü tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

...
ÖĞRENCİMİZ JUDO SAKARYA BİRİNCİSİ!

Okul Sporları Yıldızlar Judo İl Birinciliği Müsabakalarında 46 kiloda yarışan Özel Neva Ortaokulu 8/E sınıfı öğrencimiz Mahir Kaan Köseli, SAKARYA BİRİNCİSİ

GENEL KURULA DAVET

Sayın Ortağımız,

Şİrketimizin 2016 Faaliyet Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 14.03.2017 Salı günü, saat 17.00 de Bahçelievler mah. 738. sok. No:5 Serdivan /SAKARYA adresindeki Özel Neva Ortaokulu Salonunda yapılmasına karar verilmiş olup, tüm ortaklarımızın bizzat veya bilvekalen katılımları bilgilerine rica olunur.

EHDA A.Ş. Yöneti ...


ŞAMPİYONLUK BİZİM KUPA BİZİM !

Milli Eğitim Bakanlığı Okul Sporları Sakarya Küçükler Kız Basketbol İl Birinciliği müsabakalarında, Özel Neva Okulları okul takımımız finalde İstiklal Ortaokulunu 35-29 yenerek Sakarya şampiyonu oldu. Takımımız Türkiye Şampiyonasında ili ...


Özel Nevalılar İzmir'de İyi Başladı! 3'te 3!

Tüm Okullar Arası Küçük Erkekler Tenis Türkiye Şampiyonaları için,İzmir’de bulunan Özel Neva Okulları tenis takımı sporcuları Ahmet Kerem Vardar ve Orhan Salih Dalgıç gün içerisinde yaptıkları erkekler tek ve erkekler çift maçlarından üçünü de kazanarak, bir hafta sürecek olan turnuvaya i ...

Tüm Duyurular için tıklayınız
   Güncel Haberler
Basketbolda Sakarya Şampiyonuyuz

Sakarya Okul Sporları Basketbol Yıldız Kız İl Birinciliği müsabakalarında okulumuzun kız basketbol takımı sırasıyla Mithatpaşa Ortaokulunu 44-40, Özel Teksen Ortaokulunu 73-35, yarı final maçında Söğütlü Akarca Orta ...


TÜM ÖĞRETMENLERİMİZİN ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN...

Gelecek nesillerimizi ilim, bilim ve irfanla yetiştiren tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutluyor; Saygı ve sevgimizi sunuyoruz.

...Tüm Haberler için tıklayınız
               
EHDA Eğitim Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş Webkobi - Kocaeli Bilişim
Sitemizde bulunan Kişisel Verilerin İşlenmesi ve Korunması Politikamız hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız.